چه کسانی کاندید مناسب برای کاشت ابرو هستند؟

بیمارانی که به طور مادرزادی-ارثی موی ابرویشان رشد نمی‌کند. این عارضه که در بعضی خانواده‌ها، تعداد زیادی از اعضاء خانواده به آن دچار هستند، به راحتی با پیوند ابرو قابل درمان است.‌
بیمارانی که به خاطر سوختگی، صدمات ناشی از حوادث، یا کندن بیش از حد موی ابرو در هنگام آرایش ابروها یا اشتباه در تغییر شکل آن‌ها، ابروهایشان دچار آسیب‌های فیزیکی شده است. با پیوند موی ابرو می‌توان، ابروهایی که به خاطر چنین مشکلاتی به طور جزئی یا کلی از بین رفته‌اند را ترمیم نمود.
مدل ابروها هم مثل مد خیلی چیزهای دیگر در طول زمان تغییر می‌کند، به طوریکه حالا دیگر ابروهای بسیار نازکی که دهه‌های شصت و هفتاد مورد پسند بودند، جای خود را به ابروهایی با ظاهری طبیعی‌تر و پرتر داده‌اند. متأسفانه، ابروهای بعضی از خانم‌ها به طور طبیعی کم‌پشت بوده یا به خاطر حادثه‌ای، یکنواختی یا قسمتی از آن‌ها از دست رفته است. همچنین ممکن است کندن موی ابروها، که قبلاً برای باریک کردن آن‌ها  انجام می‌شد، باعث کاهش میزان رشد طبیعی ابروها شده باشد و موهای قسمت‌های کنده‌ شده، کم‌پشت رشد کرده یا اصلاً رشد نکنند.
1

بیمارانی که از برخی اختلالات جسمانی مثل بیماریهای تیروئید رنج می‌برند. البته در چنین شرایطی، اول باید عارضه پزشکی زمینه‌ای تحت کنترل در بیاید و بعد از آن پیوند ابرو انجام شود.
 به علاوه، با بالا رفتن سن، بعضی عارضه‌ها بروز می‌کنند که باعث می‌شوند ابروها و مژه‌ها نازک شده یا کاملاً بریزند. کم‌کاری تیروئید یکی از شایع‌ترین دلایل از دست دادن ابروها است.
 ریزش ابروها می‌تواند یکی از عوارض جانبی بعضی از داروها نیز باشد؛ همه می‌دانند که داروهای شیمیایی درمانی اغلب باعث ریزش مو می‌شوند، اما افراد کمی خبر دارند که داروهایی مثل پروزاک که برای مقابله با افسردگی مصرف می‌شود یا آنتولول که برای فشار خون بالا تجویز می‌شود، هم چنین آثاری دارند.‌ این مشکل همچنین می‌تواند به دلیل وجود یک عفونت قارچی یا در مراحل پیشرفته سفلیس رخ دهد.
اختلالات خود ایمنی مثل ریزش موی سکه‌ای یا لوپوس. افرادی که به ریزش موی سکه‌ای، آلوپسی فیبروز دهنده ناحیه فرونتال یا چند عارضه دیگری که باعث ریزش ابروها می‌شوند، دچار شده‌اند، می‌توانند کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو باشند یا نباشند، زیرا برای این افراد امکان رشد مجدد موها قطعی نیست.
اختلالات وسواس روانی که باعث تمایل به کندن ابروها و مژه‌های خود می‌شوند. برای این عارضه که زیرمجموعه تریکوتیلومانیا قرار دارد، نمی‌توان از پیوند ابرو استفاده کرد مگر آنکه عارضه روانی موجود به کلی درمان شده و تحت کنترل قرار بگیرد.
كساني كه قبلاً تاتو یا برو كرده‌اند ولی از فرم آن خسته شده‌اند، نيز مي‌توانند با استفاده از تكنيك‌های خاص و حرفه‌ای روی تاتوی خود کاشت ابروی طبیعی انجام دهند.
2مناسب بودن شما برای این نوع درمان، توسط یک پزشک و بعد از نمونه‌برداری از ناحیه مورد نظر یا با تشخیص متخصص پوست و مو تعیین می‌شود. در کاشت موی طبیعی داشتن انتظارات واقع‌بینانه بسیار مهم است؛ زیرا هدف، بهبود چشمگیر ابروها و خلق بهترین نتایج ممکن بوده و عموماً دستیابی به نتیجه‌ای کامل و بدون نقص، واقع‌بینانه نیست.

هزینه کاشت ابرو بستگی به نوع روش کاشت ابرو، تعداد گرافت و همچنین حق‌العمل جراح دارد.در جلسه مشاوره قیمت کاشت ابرو طبیعی برای شما تعیین خواهد شد.