مزایای کاشت ریش و سبیل

Sexy man face

امروزه عمل کاشت ريش و سبيل در ميان بسياري از مرداني که ريش يا سبيل کم‌پشت و پراکنده دارند، با استقبال روزافزونی مواجه شده است. حتي افراد مسن هم مايلند با اين روش، ظاهر جوان‌تري پيدا کنند.

1. شما را جوان مي‌کند

کيست که علاقه‌اي به جوان‌تر شدن نداشته باشد؟ با کاشت ریش و سبیل  مي‌توانيد ظاهري جوان و شاداب داشته باشيد و براي هميشه با طاسي خداحافظي کنيد. يکي از مهم‌ترين دلايلي که افراد مختلف اقدام به کاشت ريش و سبيل مي‌کنند آن است که اين عمل مي‌تواند ظاهر يک فرد و در نتيجه احساسات او را به‌طور کامل تغيير دهد. پس امکان داشتن چهره‌اي جوان‌تر از سن شما، بدون رفتن به زير تيغ جراحي هم امکان‌پذیر است.

2. کاملاً بدون درد و همراه با صرفه‌جویی در وقت شما

يکي از بزرگ‌ترین مزيت‌هاي عمل کاشت ریش آن است که کاملاً بدون درد است و موجب صرف جويي زيادي در وقت شما مي‌شود. ديگر لازم نيست زحمت رفتن به بيمارستان را به خود بدهيد و يا براي بهبودي و اصلاح ظاهر خود وقت بگذاريد. وقتی‌که عمل کاشت ريش به پايان رسيد، موهاي صورت شما به‌صورت کاملاً طبيعي رشد مي‌کند و هر موقع که خواستيد مي‌توانيد آن را بتراشيد يا کوتاه کنيد. کاشت ريش در سطوحي با قطر کمتر باعث تسريع در بهبودي بعد از عمل مي‌شود و به دليل آنکه آسيب کمتري به پوست و رگ‌هاي خوني در آن ناحيه وارد مي‌شود، آثار مشهود کمتري هم در صورت شما به‌جا مي‌گذارد. در واقع با حداقل عوارض، بهترين نتايج از اين عمل به دست مي‌آيد. در اين روش گرافت‌هاي مو اصلاً دستکاري نمي‌شوند و اين باعث افزايش دوام و قدرت بقاي فوليکول‌هاي مو مي‌شود. کاشت ريش و سبيل يک عمل سريع و بدون درد است، يعني بيمار به استراحت طولاني نياز ندارد و در زمان عمل و بعدازآن هم کاملاً احساس راحتي خواهد داشت.

3. مقرون‌به‌صرفه

نهايتاً اينکه هزینه کاشت ریش و سبیل بسيار مقرون‌به‌صرفه است. شايد شما خيلي خوشحال و غافلگير شويد اگر بدانيد که اين عمل با توجه به نتايج دراز مدتي که دارد، يک عمل کم‌هزینه و کاملاً اقتصادي است و باعث صرفه‌جویی زيادي در هزينه‌هاي شما مي‌شود. چراکه شما فقط یک‌بار هزينه مي‌کنيد و بعدازآن ديگر نيازي به صرف هزينه‌هاي زياد هميشگي براي اصلاح چهره خود و رفتن گاه‌وبیگاه به درمانگاه و بيمارستان نخواهيد داشت.

4. افزايش جذابيت و زيبايي ظاهري

يکي از مهم‌ترين دلايلي که آقايان اقدام به کاشت ريش و سبيل مي‌کنند آن است که جذابيت و زيبايي ظاهري آن‌ها بيشتر مي‌شود. هر انساني تمايل دارد که ظاهر زيبا و جذاب‌ داشته باشد. کاشت يک ريش خوب باعث ايجاد يک خط ريش منظم و تميز مي‌شود و با ظاهر جذاب و مردانه‌اي که براي شخص فراهم مي‌کند، زيبايي چهره او را بهبود مي‌بخشد. انجام اين عمل مزاياي متعدد ديگري نيز دارد. مثلاً اينکه اگر در صورت شما جاي سوختگي يا لکه‌هاي ديگري وجود داشته باشد، مي‌توان به‌خوبی و با ظرافت آن را در زير ريش پنهان کرد.

1