سوالات رایج کاشت ابرو

هنگامی که به چهره خود نگاه می‌کنیم، به ندرت متوجه نقش ابروها در زیبایی چهره خود می‌شویم. ابروها به چهره ما حالت انسان‌گونه می‌بخشند. همچنین دراینکه ما چگونه به نظر می‌آییم، نقش مهمی دارند. اما فقط زمانی به اهمیت آن پی می‌بریم که به طور تصادفی، قسمتی از ابروی خود را هنگام اصلاح، یا به دلیل یک بیماری، از دست می‌دهیم.

چنانچه علاقه‌مند به کاشت ابرو هستید، این مقاله می‌تواند نکات مفیدی در اختیار شما بگذارد.

عمل ترمیم ابرو گزینه فوق‌ العاده خوبی برای جایگزینی ابرو و پر کردن قسمت‌های خالی آن است. ما با استفاده از آخرین تکنولوژی روز برای ترمیم موی سر و ابرو (بدون به‌جا گذاشتن هیچ‌گونه آثار زخم و نیز با زمان بهبودی کوتاه) در خدمت شما هستیم.

1

1 - شایع‌ترین علت ریزش موی ابرو چیست؟

عوامل متعددی وجود دارد که منجر به کم پشتی یا ریزش موی ابرو می‌شود. به‌عنوان مثال، کندن بیش از حد موی ابرو هنگام آرایش، یا حوادث خاصی مانند ترومای فیزیکی یا شیمیایی به چهره، می‌تواند باعث کاهش موی ابرو گردد. ابتلا به بیماری خاصی که می‌تواند باعث ریزش مو شود نیزباعث کم پشتی ابرو می‌گردد. اما در برخی موارد طبق قانون طبیعت، پیر شدن یک فرد می‌تواند منجر به ابروی پراکنده و کم پشت شود، به‌طوری که ممکن است به ندرت موی ابرو بروید.

2 - چه افرادی کاندید مناسبی برای کاشت ابرو هستند؟

هر کسی که ازکم پشتی ابرو رنج می‌برد، می‌تواند کاندید خوبی برای این روش باشد. با این وجود، فرد حتماً باید دارای سلامت کلی باشد، یعنی هیچ گونه بیماری انعقادی و یا مرتبط با خونریزی نداشته باشد.

3 - آیا کاشت ابرو یک راه حل دائمی است؟

 عمل کاشت ابرو یک راه حل دائمی برای ابروهای کم پشت است. ابروهای شما رشد طولانی مدت خواهند داشت و دقیقاً مانند موی ابروی طبیعی، می‌ریزند و دوباره رشد می‌کنند.

4 - موهای پیوندی از کدام قسمت بدن گرفته می‌شود؟

برای ریزش موی جزئی و یا کم پشتی یک ابرو، موی مورد نیاز برای پیوند، از آن ابروی دیگر برداشته می‌شود. برای زنان، موی پیوندی می‌تواند از پشت گوش و یا از ناحیه بالای ران گرفته شود. زیرا موهای این مناطق نازک هستند و ظاهر طبیعی‌تری به ابروی زنان می‌بخشند. برای مردان، موهای پیوندی می‌تواند از مناطق دیگر پوست گرفته شود، که بستگی به ضخامت ابروی اصلی آن‌ها خواهد داشت. مردان اغلب تمایل دارند که ابروهای ضخیم‌تر‌ و زمخت‌تری داشته باشند.

5 - چه تعداد موی پیوندی برای کاشت ابرو استفاده می‌شود؟

کل این فرایند اغلب به 50 الی 100 عدد موی پیوندی (یا حتی بیشتر) نیاز دارد. این تعداد برای هر بیمار متفاوت است و بستگی به ارزیابی قبل از جراحی دارد.

6 - جراحی کاشت ابرو کجا انجام می‌شود؟

خبر خوب در مورد کاشت موی ابرو این است که این عمل به صورت سرپایی انجام می‌شود.

7 - این عمل چه مدت به ‌طول می‌انجامد ؟

مدت زمان این جراحی به میزان کاری بستگی دارد که قرار است برای هر بیمار انجام شود. اما معمولاً کاشت موی ابرو ممکن است 5 الی 6 ساعت طول بکشد.

2

8 - زمان ریکاوری برای کاشت موی ابرو چه مدت است؟

از آنجا که این روش با استفاده از ابزارهای ظریف و تکنیک‌هایی با حداقل تهاجم انجام می‌شود، شما می‌توانید ظرف 48 ساعت به فعالیتهای عادی خود بازگردید. به شرطی که هیچ کدام از فعالیتهای شدید جسمی و یا ورزشهای پربرخورد را انجام ندهید.

9 - آیا خطرات و عوارض جانبی برای کاشت ابرو وجود دارد؟

خطرات کاشت مو ی ابرو، بسیار اندک گزارش شده است. اغلب هیچ نتیجه نامطلوبی به جز رشد مو در جهت اشتباه وجود ندارد. در چنین مواردی می‌توان موی پیوندی را وادار کرد که هم جهت با موهای اطراف خود رشد کند.

10 - برای دیدن نتایج نهایی چه مدت زمان لازم است؟

حدوداً 4 الی 6 ماه بعد از عمل جراحی، رشد قابل توجه موهای کاشته شده آغاز خواهد شد. هرچند حدود 3-5 هفته بعد از عمل، شما باید انتظار ریختن موهای جدید را داشته باشید. این یک فرآیند طبیعی است و مو درطی دو ماه، دوباره شروع به رشد خواهد کرد. انتظار می‌رود مشاهده نتایج نهایی بعد از 10 ماه امکان پذیر باشد، به این معنی که رشد و پوشش کامل موهای ابرو به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.

11 - در صورت امکان درمورد کاشت مژه توضیح مختصری بدهید؟

در حقیقت کاشت مژه انتخابی مناسب برای افرادی است که مژه‌هایشان به دلیل ابتلا به عارضه‌های گوناگون ریخته است یا در اثر زیاده‌روی در آرایش و استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب کم پشت شده است. درمورد نتجه کاشت هم می‌توان گفت: کاشت مژه عموماً در یک جلسه به اتمام می‌رسد و روشی کاملاً قابل اعتماد است. این عمل تحت شرایط معمول جراحی تحت بی‌حسی موضعی و ظرف حدود 2 ساعت انجام می‌شود. کاشت مژه هیچ اثر جانبی یا دردی را به همراه ندهد و دوران بهبود آن نیز فقط 3 روز است.

12 - هزینه کاشت ابرو چقدر خواهد بود؟

در واقع هزینه کاشت ابرو تا حد زیادی به تعداد موهای پیوندی که استفاده می‌شود، بستگی دارد. بنابراین هزینه‌ای که شما می‌پردازید یک قیمت ثابت نیست، بلکه برحسب تعداد موی پیوندی محاسبه می‌شود. البته علاوه بر آن باید هزینه اتاق عمل، هزینه بیهوشی و هزینه جراح را نیز پرداخت کنید.

اطمینان داشته باشید که هزینه کاشت موی ابرو در مقایسه با پیوند موی سر، کمتر خواهد بود.

چنانچه در مورد کاشت موی ابرو سوالات بیشتری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا با پر کردن فرم مشاوره، اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.